امنیت و حفاظت

امنیت از دیرباز یکی از ضروری ترین نیازهای جامعه و تامین آن نیز یک دغدغه بوده است. تمامی افراد در هر جایگاهی برای مراقبت از دارایی‌های مالی و جانی خود به این سیستمهای حفاظتی نیاز دارند. ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی اینکار به مراتب راحت تر شده است. 

  • مزایای استفاده از دوربین مداربسته:

امروزه همه ادارات، کارخانه‌ها، شرکت‌ها، مغازه‌ها، ویلاها و مناطق مسکونی برای امنیت بیشتر به دوربین مداربسته احتیاج دارند. یکی از مزایای مهمی که نصب دوربین مداربسته دارد باعث جلوگیری از سرقت، احساس امنیت و پیشگیری از وقوع جرم می‌شود. علاوه بر این مسائل از دوربین مداربسته برای مانیتور کردن خطوط تولید و کارخانه‌های بزرگ استفاده می‌شود که خود باعث مدیریت هر چه راحت تر می‌شود.

  • چرا باید از سیستم اعلان حریق استفاده کنیم؟
    امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش آن به زندگی روزمره همه ما شاهد ضروری شدن برخی تکنولوژی ها در تمام عرصه ها هستیم. یکی از این تکنولوژی ها که امروزه به خصوص در صنایع تبدیل به یکی از استاندارد ها شده است استفاده از سیستم اعلام حریق و همچنین سیستم های اطفا حریق است. با ورود سنسور ها و دتکتور ها به سیستم های اعلام و اطفا حریق این سیستم ها بیش از پیش حرفه ای شده و اهمیت بیشتری نیز پیدا کرده است. بدون شک اولین و مهم ترین دلیل برای استفاده از سیستم اعلام حریق ، نجات جان افراد است. حداقل مزیت سیستم اعلام حریق این است که به کارکنان و ساکنین یک ساختمان فرصت لازم برای فرار و نجات را می دهد. بسیاری از سیستم های اعلام حریق پس از فعال شدن به صورت خودکار با مراکز امدادی مانند آتش نشانی تماس حاصل می کنند. با توجه به وضعیت متشنج، پس از شروع حریق شاید تماس با آتش نشانی سخت ترین کار باشد، سیستم اعلام حریق این کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد و همین باعث زودتر رسیدن نیروهای امدادی و جلوگیری از ضرر های بیشتر می شود.

شرکت نگین منطقه آزاد به واسطه سالها تجربه اندوزی در تامین امنیت و حفاظت ارگانهای دولتی و سازمانها به یکی از شرکتهای قابل اعتماد در استان گیلان تبدیل شده و با در اختیار داشتن پرسنل زبده در تیمهای فنی و بازرگانی، آمادگی خود را برای اجرای پروژه های امنیت و حفاظتی اعلام می نماید.

آخرین پروژه های شرکت نگین منطقه آزاد در زمینه امنیت و حفاظت را می توانید در این صفحه مشاهده نمائید.