برق

برق

نصب و سیم کشی مدارهای سیستم دزدگیر و دوربین مداربسته و یا نصب و سیم کشی سیستم اعلام حریق، نیاز به تکنسین برق ماهر دارد، برای اینکار می بایست از یک برق کار عمومی کمک بگیرید. به طور کلی تکنسین عمومی انواع خرده کاری برق ، نصب و سیم کشی تجهیزات حفاظتی ، بررسی و حفاظت از سیستم های الکتریکی را بر عهده دارد و هرگونه ایراد و مشکل در کارکرد و ایمنی کار این سیستم ها برعهده برق کار است.

برق کار صنعتی

تکنسین برق صنعتی کسی است که سیستم برقی کارخانه ها را راه اندازی و اصلاح می کند . برق کار صنعتی در مراکز صنعتی و دور از شهر مشغول به کار است. این حرفه دشواری های زیادی دارد و نیازمند دقت و پشتکار بالایی است. توانایی نصب و سیم کشی مدارات الکتریکی و تابلو های توزیع برق ، یکی از ویژگی های برق کار صنعتی است. نقشه کشی صنعتی عمومی ، لحیم کاری روی سیم های مس و آلومینیوم ، توانایی شناخت و بکارگیری دستگاه های اندازه گیری الکتریکی و کار با ابزار برقکاری و اتصال سیم ها و انواع کابل ها در حیطه کاری برق کار صنعتی است. بعلاوه این متخصصین در راه اندازی الکترو موتور های تک فاز و سه فاز ، ماشین های الکتریکی ، الکترو موتور های القایی آسنکرون ، الکترو موتور های سه فاز و تک فاز القایی آسنکرون بوسیله کنتاکتو ، الکترو موتور های تک فاز با کنتاکتور تعلیم دیده اند و تجارب خوبی دارند . چنانچه برای انواع خرده کاری برق ، نصب و سیم کشی دستگاه های حفاظتی اشخاص و ماشین های الکتریکی تجهیزات ایمنی و حفاظتی برق نیاز به برق کاری حرفه ای باشد باید به برق کار صنعتی مراجعه کرد

هوشمند سازی ساختمان

داشتن یک خانه هوشمند یعنی بتوانید کارهای زیادی را با سهولت و آسایش بیشتری در ساختمان خود انجام دهید. ساختمانی که حتی در زمان غیبت صاحبش، می تواند بخش ها و شرایط مختلف محیط مانند روشنایی، دما و رطوبت هوای اتاق ها ، وضعیت قفل درب ها، ورود و خروج و… را کنترل کرده و به صاحب خانه اطلاع دهد و او نیز می تواند از هر نقطه تمام ساختمان را به راحتی مدیریت کند.

1-رفاه و آسایش

2-کاربری آسان

3-زیبایی

4-بهینه سازی مصرف انرژی

5-مدیریت و کنترل ساختمان

6-ایمنی و امنیت بالا

7-کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات

آخرین پروژه های شرکت نگین منطقه آزاد در این زمینه را می‌توانید مشاهده نمائید.