همکاری با شرکت نگین منطقه آزاد

شرکت نگین منطقه آزاد آماده همکاری در زمینه های زیر می باشد:

دعوت از واردکنندگان برای تامین تجهیزات

1- شرکت نگین منطقه آزاد به واسطه تجربه چندین ساله خود در فروش عمده محصولات به سازمانها دولتی و مراکز پرمصرف مانند دانشگاه‌ها، بیمارستانها و غیره…  افتخار همکاری با بسیاری از برندها در زمینه های مختلف مثل صنایع غذایی، نیرو، تاسیسات و فناوری و … را دارد. لذا از کلیه واردکنندگانی که قصد همکاری با ما را دارند، درخواست می شود با واحد بازرگانی شرکت با شماره 01333265630 تماس حاصل کرده و یا اطلاعات شرکت و محصولات خود را به آدرس ایمیل info@ts-negin.ir  ارسال نمایند.

دعوت از تولیدکنندگان داخلی جهت تامین ملزومات مورد نیاز

2- شرکت نگین منطقه آزاد جهت حمایت از تولید ملی و داخلی آماده همکاری با کارخانجات جهت عرضه محصولات تولیدی آنها در سراسر کشور به صورت عمده می باشد. لذا ار عزیزانی که قصد همکاری با شرکت را دارند تقاضا می شود با واحد بازرگانی شرکت با شماره تماس حاصل نمایند. و اطلاعات و محصولات خود را برای ما به آدرس ایمیل info@ts-negin.ir ارسال نمایند. قطعا تجربه شرکت  در زمینه فروش دولتی و سازمانی باعث رونق تولید این عزیزان خواهد شد.

دعوت به همکاری جهت جذب کارشناس فروش

3- شرکت نگین منطقه آزاد قصد دارد جهت توسعه واحد فروش خود در سراسر ایران عزیز، تعدادی کارشناس فروش سازمانی در مراکز استانها و یاشهرهای بزرگ بصورت دورکاری با شرایط توافقی عالی جذب نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر یک ایمیل به آدرس info@ts-negin.ir با موضوع استخدام کارشناس فروش ارسال نمائید تا ضمن ارسال شرایط کاربرای شما ارسال گردد.اگر به دنبال موفقیت و توسعه شغلی هستید، قطعا همکاری با شرکت نگین منطقه آزاد نردبان پیشرفت شما در این راه خواهد بود.

فرم درخواست همکاری